Eilen illalla tv-keskustelun jälkeisiä Soini-viestiketjuja on poistettu, mutta alempana Ironmikes-nimimerkillä olevat Halosta ylistävät ketjut saavat olla paikoillaan, vahinko varmasti, kuka sitä nyt tahallaan toisten aloituksia poistelee?
Jahas, onko Soini
palstanpitäjille liikaa?
4193
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Tämähän on kuin diktatuurissa. Vallassaolevaa ylistetään joka mediassa ja todellinen oppositio hiljennetään jopa täällä. Kaikki Soini aiheet poistettu. Aika sairaaksi mennyt.
Soinista ei saa kirjoittaa mitään hyvää ne kirjoitukset poistetaan nopeasti. Syy on jos
vaikka Soini saisi liikaa ääniä!!!! Halosta
pitäisi kehua koko ajan vaikka hän "EI" edusta kaikkia suomalaisia. Halonen voi mennä niin kauas kuin pippuri kasvaa. "HYVINVOINTI SUOMI", tätä sanontaa Tarja lakkaamatta toistaa. Hän varmaa tarkoittaa, "DEMARI BEMARI", sossuja!!!!
Valtaeliitti pelkää Timo Soinia ja kansannousua. Ja koska Soinia käsitteleviä kirjoituksia on poistettu, äänestyspäätökseni synyti. Äänestän Timo Soinia.
se on ihan muualla, joutaa poistaa väärän palstan viestit.