ÄÄNIÄ TONYLLE JOS MENEE EHDOKKAAKSI!
NYKYISET PUUNENÄ-PÄÄTTÄJÄT EI OSAA MUUTA KU HAUKOTELLA JA KAIVELLA NENÄÄ.
TONY PANEE TÖPINÄKSI!
NYKYISET PUUNENÄ-PÄÄTTÄJÄT EI OSAA MUUTA KU HAUKOTELLA JA KAIVELLA NENÄÄ.
TONY PANEE TÖPINÄKSI!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Joo, sinne vaan kepumissien ja -isoäitien kanssa lässyämään. Sillä kukas sen enemmän lässyää kuin po suurisuu?
Riitelisi heri ensimmäisessä valiokuntakokouksessa. Se ei kuuntele muita, joten mistä sillä on valmiina mielipiteet joka asiaan? Eipä oärjännyt edes koulussa. Kuinka sitten lakien säädäntätyössä?
Siinä tarvitaan muutakin kuin hauista!
Suomen suurimpaan puolueeseen mahtuu monenlaista missiä ja isoäitiä.
joka haluaa ehdolle, vaan todella hulluja jotka sellaisia äänestävät!
Kuinka kaikille vittuleva suupaltti saisi toiset toimimaan haluamansa asian puolesta? Onko näillä ihmisillä joku vahvemman fyysisen voiman ihannoimisen pakkomielle?
Tämä on se, jonka perusteella muut naureskelevat suomalaisille.
...onks tää joku homoseksuaalien kampanja, vai?
kiva juttu, mut kumpaan puolueeseen se on menossa. molemmis ei voi olla. tartu tony talikkoon tai sorvaa, päätettävä on.
Esimerkkejä erään tolvanan tyhmyydestä, joka ei ymmärrä palstalle kuuluvaa materiaalia. HUUTAJAKIN LIIKENTEESSÄ JO 2002 lähtien.