malmin blondi

kaipailen sinun kieroilua,kaksinaamaisuutta,ylimääräisiäkilojasi,paskan puhumista,kaikkea ylipäätänsä sinussa olet niin kuvottava ..:)
3701
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

hanki elämä ja jätä ex-muijasi jo rauhaan!

Äänestä
  • mitä tämä ...................

    Äänestä

Asutko vieläkin pummina jonkun hyväuskoisen naisen hoteissa, senkin löysä eliminen juoppo ja taudinkantaja.
Alkaa vissiin naiset loppua ..no ainahan voit vaihtaa kylää..kokeile vaikka raumaa jos ei sinua jo sieltäkin savustettu ulos.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kuuleman mukaan kirjoitti:

kaipailen sinun kieroilua,kaksinaamaisuutta,ylimääräisiäkilojasi,paskan puhumista,kaikkea ylipäätänsä sinussa olet niin kuvottava ..:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu