Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

VEIKKAUKSEN RAHANSIIRTO

Siirsin lauantaina pankkitililtä 20 euroa
mutta ne jäivät jonnekkin "bittimaailmaan".
Pankkitililtä lähti, mutta Veikkaus ilmoitti ettei palvelu ole toiminnassa tai jotain sellaista.
Vieläkään ei ole Veikkauksen pelitililleni ilmestyneet! On ihme pulju! ?????
11060
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kerran sattunut itsellekkin moinen ja rahat ilmestyi parin pankkipäivänv ( ei lauantait/sunnuntait) kuluttua tilille. Jos maksussa tapahtuu joku häiriö hässäkkä niin se menee tarkistukseen tai jotain semmosta se oli. Kyllä ne rahat tilillesi tulevat :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ONGELMAT kirjoitti:

Siirsin lauantaina pankkitililtä 20 euroa
mutta ne jäivät jonnekkin "bittimaailmaan".
Pankkitililtä lähti, mutta Veikkaus ilmoitti ettei palvelu ole toiminnassa tai jotain sellaista.
Vieläkään ei ole Veikkauksen pelitililleni ilmestyneet! On ihme pulju! ?????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu