M-L.M. Antell Oulu

Oletpahan vaan sitten niin ihana nainen, sinä M-L.M. töissä Antellilla. A SIGHT FOR SORE EYES.
4626
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

:) Kuka nyt ei vaaleasta, hoikasta ja miellyttävästä naisesta pitäisi.

Äänestä
  • No sä olet kyllä kaikkea noita ja varmaan paljon vielä enemmänkin. Mutta jos kerron, että sulla on silmälasit ajat punaista autoa. Joko saatiin eroa teidän kahden välillä ?

    Äänestä

  • kampaviineri kirjoitti:

    No sä olet kyllä kaikkea noita ja varmaan paljon vielä enemmänkin. Mutta jos kerron, että sulla on silmälasit ajat punaista autoa. Joko saatiin eroa teidän kahden välillä ?

    Meinaat punaista Golfiani

    Äänestä

  • sacherleivos kirjoitti:

    Meinaat punaista Golfiani

    Ei sattunu kohdallen, punainen mutta Audi

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kampaviineri kirjoitti:

Oletpahan vaan sitten niin ihana nainen, sinä M-L.M. töissä Antellilla. A SIGHT FOR SORE EYES.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu