vielä niille skeptikoille, jotka jaksaa jauhaa siitä, että uskonto on jokaisen oma asia, ja ettei Ilkka tuo omaa uskontoaan esille ja blaablaablaa. Jätkä on päässyt juontamaan GODTVlle uusia ohjelmia.
Ja hellut käy kuumana! Ihana siveellinen neitsyt absolutisti Ilkka! Omituinen huumori vaan peitteenä, koska ei ole kyllä mikään "tavallinen" nuori.
Ja hellut käy kuumana! Ihana siveellinen neitsyt absolutisti Ilkka! Omituinen huumori vaan peitteenä, koska ei ole kyllä mikään "tavallinen" nuori.
Vastaukset 8
Vanhimmat
helluntailaisista ym. herätysliikkeistä hieman ennen kuin sanotte mitään...
Onks sun TV jumittunu GodTV:lle vai mikä sun ongelma on?
"Omituinen huumori vaan peitteenä, koska ei ole kyllä mikään "tavallinen" nuori."
Aivan, sinähän sen sanoit!
Ilkka saa kymmenen pistettä. Tavallisia on aivan liikaa... Massasta saa erottautua ja pitää kiinni uskomuksistaan =)
se typerä huumori ei pure.
Näitä "kunnon" poikia, jotka rakastaa lihapullia, eivätkä harrasta haureuskia on pilvin ja pimein Suomessa. Ja muutenkin Ilkan omituisuus ei ole kyllä mitenkään ihailtavaa, pikemminkin hoomoilasena ihmettelee, että mikä on mennyt vikaan?
homppari? Ehkä mieluiten joku ulkomaalainen, ettei tulis suomalaiset toisilleen kateteellisiksi. Suomalainenhan ei ole mitään. Mikähän tälle musakansalle oikeesti kelpaisi? Idols kisat voisi lopettaa.
tää ile ei osaa.
ei maha mittä