Hatussa viiva?

Tunnistatko? HT
8767
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Ettäs tiedät! Ja olen nyt todella huonolla tuulella, katseeni voisi tehdä tuhoja...

Äänestä
  • -kö?

    Äänestä

  • kertaakaan keskustellut, jotta tiedät...

    Äänestä

  • Pöllö!

    Äänestä

  • minäkö vai sinäkö HT? kirjoitti:

    -kö?

    -kö

    Äänestä

  • viivaton asiantuntija kirjoitti:

    kertaakaan keskustellut, jotta tiedät...

    varmaan?

    Äänestä

  • tunnet sen kirjoitti:

    varmaan?

    Jos se olisi haava, sen hierominen kovin sattuisi. Mutta kun se on uoma, sen hierominen on mitä iiiiiihaninta puuhaa :)

    Äänestä

en eilen käynyt täällä.nyt katselin.mutta kirjoitellaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Rollaattori. kirjoitti:

Tunnistatko? HT

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu