kaunis,kaunis

mielipide vain

on sarjan Susan. Oikeasti kaunis! Niin kauniit silmätkin. Katsokaapa vaikka tuota keskustelusivun kuvaakin. Äijät täällä kuolaa Gabriellen perään, jota en pidä minkään näköisenä. Kauniimpi hän oli sarjassa tunteita ja tuoksuja.

10

3843

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • töllä

      Susan on kyllä tosi kaunis. Oon kattonu samaa, sillä on tosi nätit kasvot ja se on sellasen luonnollisen näkönen.
      Joku valittaa että se on laiha, mutta sittenpähän on laiha. Kaunis se jokatapauksessa on :)

      • Se ei ole

        kaunis, sillä kauneusleikkaukset eivät tee ihmisestä kaunista. Ja tämän näyttelijän kasvot näyttävät muutaman kerran kiristetyiltä liikaa.


    • poika

      pakko heittää kommenttia, siis todennäköisesti nyt puhutaan naisesta, tuskin voittaa Suomi - poika Mattia

      Satavarma että, Matti Nykänen on kovempi mäkihyppääjä...

      Mutta, ei tässä muuta mäkihyppääjistä

      • HKLO

        Ei, Susan on ihmetyksen aihe. Teri Hatcher on ruma näyttelijä, jonka ei pitäisi tv:ssa esiintyä. Hyvin keskiverto myös näyttelijänä. Kaikki muut sarjassa suoriutuvat ainakin kohtuullisesti työstään. Ja onhan se surullista, että keski-ikäinen nainen on anorektikko.Aina.


      • maria____
        HKLO kirjoitti:

        Ei, Susan on ihmetyksen aihe. Teri Hatcher on ruma näyttelijä, jonka ei pitäisi tv:ssa esiintyä. Hyvin keskiverto myös näyttelijänä. Kaikki muut sarjassa suoriutuvat ainakin kohtuullisesti työstään. Ja onhan se surullista, että keski-ikäinen nainen on anorektikko.Aina.

        kuule sä oot just tollai norsunvittu joka kattoo vaa ulkopuolta. Susan eli Teri on hyvä näyttelijä ja miks se olis muuten palkitussa sarjassa?


      • kun on
        maria____ kirjoitti:

        kuule sä oot just tollai norsunvittu joka kattoo vaa ulkopuolta. Susan eli Teri on hyvä näyttelijä ja miks se olis muuten palkitussa sarjassa?

        saanut niillä riittävästi julkisuutta


        Heti ensimmäinen kuvahaun tulos oli yläosaton kuva....blääh...ihme ämmä


    • Jussi

      Kaipa tässä tulee esille se miehen ja naisen näkemysero kauneudesta. Gabrielle on miehen silmissä muodokas namupala ja Susan laiha raato.

      • iästä myös

        se on myös ikäkysymys - teri hatcher on yli kymmenen vuotta vanhempi kuin piukka gabriellea näyttelevä eva longoria!

        siitä olen kyllä ihan samaa mieltä ettei hatcher osaa näytellä. ekan tuotantokauden lopussa järsin sormiani kun en enää kestänyt sen vinkunaa ja kiemurtelua sarjassa, hermot meni.


    • ....
      • Äijä

        Kylläpä onkin mahtava saavutus, että on opiskellut jotain sivuaineita.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 128
      3640
    2. Putin lähti takki auki sotaan....

      Luuli, että kolmessa päivässä hoidetaan, nyt on mennyt 3,5 vuotta eikä voitosta tietoakaan. Kaiken lisäksi putin luuli,
      Maailman menoa
      79
      3166
    3. SDP ylivoimainen ykkönen

      En ole koskaan viitsinyt käydä äänestämässä, mutta nyt SDP:n etumatka on niin kutkuttava, että pakkohan se on vaivautua.
      Maailman menoa
      83
      2598
    4. Suomalainen lähti ilman takkia sotaan

      Malli oli "kajander", johon kuului pelkästään kokardi, ja sotilaan itse metsästä katkoma puukeppi ryssien huitomiseen.
      Maailman menoa
      7
      2396
    5. Polttomoottoriauto on köyhän merkki

      Kun ei ole varaa ostaa sähköautoa, niin joutuu köyhän autoa käyttämään.
      Maailman menoa
      224
      2277
    6. Patteriauton ovia ei saatu auki - kuljettaja koki hirvittävän kuoleman!

      ”Oviongelma johti kuskin kuolemaan kolarissa – tämä ratkaisu saatetaan kieltää kokonaan Sivulliset pyrkivät tempomaan a
      Maailman menoa
      30
      2141
    7. Mies älä

      Odota enää vaan toimi. Pieni vinkkivitonen 🫰💥
      Ikävä
      42
      929
    8. Harmittaa ettei paluuta entiseen enää ole

      Paluuta entiseen ei ole koska pilasit kaiken.
      Ikävä
      95
      928
    9. Mä tiedän

      Että sä tiedät, että mä tiedän, että sä tiedät. Me molemmat tiedetään. Onko näin?
      Ikävä
      52
      806
    10. Haapaveille jotain uutta!

      Huoltoasema Haapavein keskustaan tulossa. Semmoista Jeppasissa jaappasevat.
      Haapavesi
      16
      770
    Aihe