TEHDÄÄNPÄS PERIAATEPÄÄTÖS

VAIN TIMO SOINIA.NIIN NE MUUTKIN AIDOT PUOLUELAISET TEKEVÄT.
PS.OLEN JO ÄÄNESTÄNYT NUMERO 4.
2172
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Eikö Soinia saa julkisesti haukkua vaikka hän on täysi venkula? Ihmeellistä manipulointia perussuomalaisilta. Onko puolueenne niin heikko ja hajanainen jotta pitää omia äänestäjiäkin täällä vakuutella.

Pellet!

Äänestä
  • Hyvä ystävä, Soinin taustaryhmässä on vain murto-osa perussuomalaisia.
    Jos pidät tavallisen kansanosan demokraattisten oikeuksien puolustamista pelleilynä ja puolustajia PELLEINÄ edustavat arvomme eri äärilaitoja, mutta demokraattisuuden nimissä sinulla on siihen oikeus. Äänestäjät ratkaisevat mitkä arvot ovat kannatettavia.
    Ole hyvä ja tutustu perussuomalaisten osaston tietoriviin aiheesta:
    " JOKU SAUNASEURA ON SAANUT"

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


JA ÄÄNESTETÄÄN kirjoitti:

VAIN TIMO SOINIA.NIIN NE MUUTKIN AIDOT PUOLUELAISET TEKEVÄT.
PS.OLEN JO ÄÄNESTÄNYT NUMERO 4.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu