Suomwn suunnan voi muuttaa totaalisesti VAIN Sauli Niinistö! Hänellä on jörkeä ja kokemusta, kansainvälisitä tietojá ja yhteyksiä. Muumimamman kaltainenko täti-ihminen on Suomen Paras Valtti ja Edustaja tulevaisuudessa??? Hänen omasta sa SAK:n mielestä ehkä ...mutta siitä tämä maa ei elä!!!
Voi ihmiset - älytkää nytnSuomen paras: EI; EI JA EI Tarja Haloselle! Muumimamma on tullut tiensä päähän...niin siinä aina käypi...Sauli Niinistössä ei varmasti mene luottamuksesi hukkaan! Takuulla! t. Olennainen
Voi ihmiset - älytkää nytnSuomen paras: EI; EI JA EI Tarja Haloselle! Muumimamma on tullut tiensä päähän...niin siinä aina käypi...Sauli Niinistössä ei varmasti mene luottamuksesi hukkaan! Takuulla! t. Olennainen
Vastaukset 2
Vanhimmat
Taas joku noin seitsemän iltakaljaa nauttinut peräkylän Einari. Kirjoita Einari huomenna selvinpäin uudestaan, niin saadaan jotain selkoa ajatusistasi. Öitä.
En luota miehiin jotka värjäävät hiuksiaan.
Tarjan naispuolinen kampanjapäällikkö kun päiväsi kuluvat täällä provosoiden ja haukkuen muita kirjoittajia. Koitahan mennä itseesi ja lopettaa esiintyminen miespuolisena ja lopettaa tuo säälittävä panettelusi. Edustat ilmeisesti juuri sitä mitä Tarjakin edustaa eli toisia ihmisiä nöyryyttäviä ja haukkuvia itsekkäitä ja vallanhimoisia naisia. Et todellakaan tee hyvää naisten maineelle kirjoittelemalla täällä ala-arvoisia juttujasi Tarja puolesta.
Onneksi tuttavapiiriini kuuluu paljon mukavia, toisista ihmisistä välittäviä ja sydämellisiä naisia, eikä sinun tai Tarjan kaltaisia toisia ihmisiä alaspäin katsovia ja ylimielisiä naisia.