yrittää Suomen pressaksi? No johan on ilmoja pidellyt!!
http://www.seiska.fi/c/205/2957_sauli_niinisto.jpg
http://www.seiska.fi/c/205/2957_sauli_niinisto.jpg
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
-
raukkamainen luuseri. Pinko ylioppilastodistuksella ei ole suurtakaan merkitystä,
jos on päässyt jatko-opiskelemaan. Kukaan ei sitä kysy myöhemmin. Päinvastoin olen huomannut itse työhönottajana, että työelämässä menestyy juuri Niinistön kaltaiset parhaiten.
Haloselta ei löydy työkokemusta lainkaan yritysmaailman parista, ainoastaan veronmaksajien varoilla julkisyhteisöden palveluksessa, joista suurin osa SAK:n lakimiehenä.
Luulisi 70-luvun lainoppineelle löytyneen parempiakin duuneja, vai vasemmistolainen tulisieluisuusko naisen moisella tiellä piti - tehdä Suomesta sosialistinen valtio?
Seiskaa, jossa Halosen vaalikampanjan veturi, homopuppelipojubjurström lomailee uuden miesystävänsä kanssa.
Homojen ja pervojen presidentti tämä Halonen.
"Homojen ja pervojen" - parempia nekin kuin työläiset!! Marcolla on rahaa!