ottaa lopputilit........ meni ja kaatu että mätkähti.....Mutta taas hyrrää kun kissa....se nääs nostettiin pystyyn....
Mutta entäs tänne sitä samaa niinkö ennenkin....
=:0))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Mun kone...... se meinas....
7
474
Vastaukset
- toinennimetön
juu ei täs kummempaa..... kiva ku kone toimii ja taas meidän mun ja masiinan suhde siis kukoistaa...oooon niin onnellinen jotta.....ehanaaaaa...=:0))))
ok jeps...olenki aikas naurettava taas....ööööh...ei uutta ei.....- Hartte-Vainaa
...ovat usein niitä onnellisimpia. Riitojakaan ei synny niin helpolla, ymmärtäähän yksinpuhuja jutustelukumppaniaan keskimäärin paremmin kuin sosiaalisempia keskustelusessioita harrastava.
Olen kyllä törmännyt yksinriitelijöihinkin mutta he ovat yleensä olleet jonkin alkoholijuoman vahvassa vaikutustilassa. - toinennimetön
Hartte-Vainaa kirjoitti:
...ovat usein niitä onnellisimpia. Riitojakaan ei synny niin helpolla, ymmärtäähän yksinpuhuja jutustelukumppaniaan keskimäärin paremmin kuin sosiaalisempia keskustelusessioita harrastava.
Olen kyllä törmännyt yksinriitelijöihinkin mutta he ovat yleensä olleet jonkin alkoholijuoman vahvassa vaikutustilassa.yksin....vältän siin samal riitelyjä....=:0))))))))))))))
- kääpä
koneesi ettei pääse kaatuilemaan.....
- toinennimetön
nyt pidän huolta tästä masiinasta......=:0)))))))
- luke67
Niiku kauhukatti???
Eka kehrää, sit yhtäkkiä nappaa kynsil kii.
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad621208- 42901
Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että335685- 51661
- 51638
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän116636- 99613
Naiselle Kuuleppa Tämä
Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä38605- 76582
- 56574