TÄÄLLÄ KOTI KOTILOILLE!!

jos haluat luopua akaatti kotilostasi/kotiloistasi niin minä voin ottaa sen. koolla ei väliä ja terra löytyy. pääsee ehd. hyvään kotiin ja suureen terraan
3215
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

... tämän ilmoituksen kotilosivulleni osto/myynti yms. kohtaan?

Äänestä
  • laitappa vaan. mikä se sun sivun osoite olikaan? olen joskus käväissyt mutta enää en muista...

    Äänestä

  • minna kirjoitti:

    laitappa vaan. mikä se sun sivun osoite olikaan? olen joskus käväissyt mutta enää en muista...

    ... antaisitko vielä sähköpostiosoitteesi, jos joku on antamassa kotiloa niin voi ottaa sinuun yhteyttä.

    http://kotisivu.mtv3.fi/oma/caroline.haapanen/

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


minna kirjoitti:

jos haluat luopua akaatti kotilostasi/kotiloistasi niin minä voin ottaa sen. koolla ei väliä ja terra löytyy. pääsee ehd. hyvään kotiin ja suureen terraan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu