Että Cole tulee 7lukukaudella käymään Charmedissa..Tai niin ainaskin huomasin yhes tekstis
Tiesittekö???
7
918
Vastaukset
- Nymphmyth
Kuka nyt ei sitä tietäisi?Niinhän Chriskin kuolee ensi jaksossa ja vierailee seitsemällä tuotantokaudella ja kahdeksannella tulee uusi hahmo Billie sarjaan ja Leo kuolee.
- MusicBoy
Tarkotitko sää vauva-Chrisiä vai tulevaisuuden
- Nymphmyth
MusicBoy kirjoitti:
Tarkotitko sää vauva-Chrisiä vai tulevaisuuden
Siis aikuinen Chris kuolee Gideonin veitseniskun tuottaman verenvuodon takia jota ei voi parantaa veitsen yllä olevan loitsun takia.
Vauva Chris syntyy täysin terveenä. - MusicBoy
Nymphmyth kirjoitti:
Siis aikuinen Chris kuolee Gideonin veitseniskun tuottaman verenvuodon takia jota ei voi parantaa veitsen yllä olevan loitsun takia.
Vauva Chris syntyy täysin terveenä.niin entä onko sillä ne samat voimat???
heheee..mulla on kivoja kysmyksiä..meinaan siinä ei oo mitään intoo jos sil ei oo voimia - Nymphmyth
MusicBoy kirjoitti:
niin entä onko sillä ne samat voimat???
heheee..mulla on kivoja kysmyksiä..meinaan siinä ei oo mitään intoo jos sil ei oo voimiaOn ja on muistaakseni muutamia Vanhimman voimia myös jotka sidotaan sitten.
Ei se Cole sitäpaitsi muuta kuin ollut Piperin seurana kun se meinasi kuolla ja tarvitsi Leon,olen nähnyt sen jakson. - velhofanittaja
Nymphmyth kirjoitti:
On ja on muistaakseni muutamia Vanhimman voimia myös jotka sidotaan sitten.
Ei se Cole sitäpaitsi muuta kuin ollut Piperin seurana kun se meinasi kuolla ja tarvitsi Leon,olen nähnyt sen jakson.Missä olet nähnyt sen jakson..Kerro kerro kerro kerro
- Nymphmyth
velhofanittaja kirjoitti:
Missä olet nähnyt sen jakson..Kerro kerro kerro kerro
Telkkaristahan minä sen katselin,Seven year witch (7x16) toissapäivänä tuli katottua.Ihan ok,Leolta lähti muisti Vanhimpien toimesta ja lopulta voimatkin mutta siinä välissä Piper kuoli ja Cole tuli siihen selittämään kaikenlaista ja niin edespäin ja lopulta Wyatt parans äitinsä ja Leosta tuli tavallinen kuolevainen.(Se hyppäs sillaltakin XD)
Ja ajattelin että jos se ei olisi tullutkaan kutoskauden perään niin en syksyyn asti oisi jaksanut venata ja olisin kutoskauden ja vitoskauden jumalatar-jaksojen tapaan ladannut netistä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!
"Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti23745139Polttomoottoriauto tulessa parkkihallissa Tampereella
Pystyy näkemättä jo sanomaan, koska sähköautoissa ei ole palavia nesteitä lainkaan. Ihme ettei polttomoottoriautoja ole12025951SDP palauttaa Suomen kansalle kulta-ajat
Hyvinvointivalto on pääosin SDP:n ja osin myös Maalaisliiton rakentama. Hyvinvointivaltion ylläpito edellyttää oikeude32215641Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %
Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy16210778Älkää vassarit kuvitelko, että Marinin kulta-ajat palaavat
Vaikka demarit voittaisivat seuraavat vaalit, se ei palauta Marinin taskut-täyteen-kelasta-aikaa takaisin, ei voi eikä h1229697Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta
Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump369211Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.
IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla848456Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.
KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!307213Johtuuko vasemmistolaisten inho kristinuskoa kohtaan heidän islamin uskostaan?
Tätä jäin pohdiskelemaan.2396811Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija
https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua2196463