Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Mä tykkään lahnasta...

Lahnana makaava likka on sängys kaikkein paras. Sen tyyppinen ei paa hanttihin kun alan naimahan sitä.

Ei sellaanen oo kiva joka on liika aktiivinen. On vaikia saada heti seisomahankaan vehjettänsä jos likka yht'äkkiää sanoo jotta "ny heti".
Tuloo paineeta.
41484
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Siinä on kai sekin, että "lahnaa" saa oikein tuntea painavansa, hän on ikään kuin nainen käsiteltävänä.

Äänestä
  • Miten herran jesta siinä pojan alla sitten olen?? Mitä minun on tehtävä etten ole lahna? Liikutan lantiotani samaan tahtiin? Olen aika kokematon...ekalla kerralla olin varmaan aika lahna, joten pistäkää nyt vinkkejä mitä nainen voi tehdä!!!!

    Äänestä

  • silja kirjoitti:

    Miten herran jesta siinä pojan alla sitten olen?? Mitä minun on tehtävä etten ole lahna? Liikutan lantiotani samaan tahtiin? Olen aika kokematon...ekalla kerralla olin varmaan aika lahna, joten pistäkää nyt vinkkejä mitä nainen voi tehdä!!!!

    Se on kato mies joka teköö. Se mies kato naii sua. Sun ei tarvitte yhtään mitään muuta kun vaan olla siinä reidet pikkasen levällään.Haarat auki jotta mies pääsöö kalullansa syvälle sun pimperohos.
    Jos sua alakaa oikeen himottamahan siinä nainnin aikana,niin kyllä sä voit lantiotas nostella miehen liikettä vastahan samahan tahtihin jos haluat. Kyllä kuule se tekee miehellekkin tosi hyvää.

    Se tosihyvän tekeminen miehelle vaan pakkaa aiheuttaa sen jotta kirnupiimät truiskii kalun päästä liiankin pian pilluhus syvälle.

    Mutta ei se haittaa. Voitta olla hetipian uurestansa,niin kestää kauemmin.Heti kun miehelläs "ottaa eteensä"uurestaan,siis saa kalunsa jälleen seisomahan.

    Äänestä

Voi helvetti! Kyllä naisenkin pitää jotain tehdä, muutenhan on ihan sama, mitä sitä panee.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Gunnar kirjoitti:

Lahnana makaava likka on sängys kaikkein paras. Sen tyyppinen ei paa hanttihin kun alan naimahan sitä.

Ei sellaanen oo kiva joka on liika aktiivinen. On vaikia saada heti seisomahankaan vehjettänsä jos likka yht'äkkiää sanoo jotta "ny heti".
Tuloo paineeta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu