Moni huora ei kestä psyykkisesti työtään pitkällä juoksulla. Saattaa olla, että ikävät vaikutukset eivät näy heti, mutta myöhemmillä vuosillaan moni huora alkoholisoituu, rupeaa käyttämään huumeita yms. Ihmisen psyyke ei yksinkertaisesti kestä.
Kun siis aikansa jakaa tavaraa reppanoille, niin saattaa elämänsä ehtoopuolella olla itse todellinen hampaaton ja tutiseva reppana.
Siitä vaan nuoret tytöt baanalle. Tiedätte, mikä odottaa jatkossa!
Kun siis aikansa jakaa tavaraa reppanoille, niin saattaa elämänsä ehtoopuolella olla itse todellinen hampaaton ja tutiseva reppana.
Siitä vaan nuoret tytöt baanalle. Tiedätte, mikä odottaa jatkossa!
Vastaukset 4
Vanhimmat
mieltä. Tälläkin palstalla on huoran pään pehmeneminen näkynyt selvästi. Ja häikäilemättömät, ikuista nuoruutta etsivät, keski-ikäiset kaljamahat käyttävät hölmöjä opiskelijatyttöjä hyväkseen ja pilaavat niiden elämän vain omien sairaalloisten viettien takia, joita eivät osaa eivätkä pysty hoitamaan normaalinaisten kanssa, koska pelkäävät.
Huoraan saa käyttää valtaa ja alistaa ja se on näille pervoille yksi kiihotuksen lähde. Eikä tarvitse pelätä, jos kalu tekee "sylttärän". huoraa ei haittaa, se tietää vain helppoa rahaa! Säälittäviä reppanoita!
Mutta Masturbaatio mädättää ydinjatkoksen. Mieti minkä riksi otat.
On ilmiselvää, että kaikenlainen seksin harjoittaminen on vaarallista psyykelle. Kyllähän te sen itsekkin tiedätte. Kiihoittumisesta johtauva huuma sisältää alkvan elämänhallinnan menetyksen varoittavan tunteen.
Itsesaastutus kasvattaa karvoja kämmeneen!
joku huoran pumppaaja kuvittelee olevansa vitsikäs.
Hohhoijaa...