Juuh

Kolme kiinalaista kaverusta Bu, Chu ja Fu muutti Amerikkaan ja perille
päästyään he päättivät muuttaa nimensä Amerikkalaisiksi: Bu muutti
nimekseen Buck Chu muutti nimekseen Chuck Fu päätti lähteä takaisin Kiinaan.
3120
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tummaihoinen mies meni Tampereen keskuspuiston nakkikioskijonoon. Hänen peräänsä hoiperteli juoppo. Juoppo katteli tummaa miestä ja totesi aikansda tujotettuaan: "Kashh, herha Taphola ithshe!"
:)

Äänestä
  • Olis ottanut vaan sitä hamppariväärää.

    Äänestä

Hyvä juttu!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jaha kirjoitti:

Kolme kiinalaista kaverusta Bu, Chu ja Fu muutti Amerikkaan ja perille
päästyään he päättivät muuttaa nimensä Amerikkalaisiksi: Bu muutti
nimekseen Buck Chu muutti nimekseen Chuck Fu päätti lähteä takaisin Kiinaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu