Kuka haluaa äkäpussin presidentiksi?

Minä en halua että maallamme on tulevaisuudessa äkäpussi presidentti.Mulle tuntui eilen että hän paskat piittaa meistä suomalaisista.En äänestä häntä piste.
3222
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Haloska todellakin on huonoin ja epäsopivin ehdokas!
Kansa on jakaantunut kahtia:
fiksumpiin, jotka vihaavat Tavjaa ja
yksinkertaisempiin vajavaisiin, jotka sokeasti kannattavat Halosta (faktoista ymmärtämättä).

Äänestä
  • Milloinkas suomalaiset poliitikot ovat meistä suomenkielisistä välittäneet.

    Äänestä

Tehtäiskö rusettivallankumous ja äänestettäisi tämä politikkoharjottelija Arto Lahti hommiin. Taitaisi siinä hetken hiljaisuuteen vetää niin Niinistön kuin Halosenkin ;-)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tarjalla on pinna kireellä kirjoitti:

Minä en halua että maallamme on tulevaisuudessa äkäpussi presidentti.Mulle tuntui eilen että hän paskat piittaa meistä suomalaisista.En äänestä häntä piste.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu