Conan ammutaan Suomessa

joku suomalainen pamauttaa Conania haulikolla kostoksi suomalaisten pilkkaamisesta

Vähemmästäkin vittuilusta on ihmisiä tapettu
5578
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Noh eiköhän jokainen kumminkin ymmärrä huumoria sen verran ettei moista tee tosin kaikkia hullujahan niitä tähän maailman kyllä mahtuu.
Kyllä Conanilla on varmaan henkivartijat mukana niin kuin kunnon julkkiksilla aina on.

Aika tonttua aloittaa keskustelu nyt tälläisestä aiheesta :/ ei pahalla...

Äänestä
  • Siitäkös amerikkalaiset riemastuisivat, kun nirhaisimme heirän vekkulin velikullan! USA:n armeijajoukot siirrettäisiin heti Irakista Suomeen kitkemään amerikanvastainen terrorismi, turvaamaan demokratian vapaus maassamme pudottamalla demarit, vihreät ja vasemmistoliiton eduskunnasta, sekä varmistamaan öljyn ja maakaasun kulkeminen maamme läpi länsi-Euroopan suuriin satamiin.

    Äänestä

  • al kaira kirjoitti:

    Siitäkös amerikkalaiset riemastuisivat, kun nirhaisimme heirän vekkulin velikullan! USA:n armeijajoukot siirrettäisiin heti Irakista Suomeen kitkemään amerikanvastainen terrorismi, turvaamaan demokratian vapaus maassamme pudottamalla demarit, vihreät ja vasemmistoliiton eduskunnasta, sekä varmistamaan öljyn ja maakaasun kulkeminen maamme läpi länsi-Euroopan suuriin satamiin.

    suomalaiset on kyl niin idioottei et ne saattais tehäki sillee.

    Äänestä

  • oopiumi kirjoitti:

    suomalaiset on kyl niin idioottei et ne saattais tehäki sillee.

    Amerikkahan on maaliman viisain kansa :)

    Äänestä

sitten kyllä huomaa miten takapajula ja huumorintajuton kansa täälläkin elää . . . huh huh . . . kas kun ei Ruotsalaisia teloiteta julkisesti, nehän pilkkaa meitä jatkuvasti, ja me takaisin . . .

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kosto.. kirjoitti:

joku suomalainen pamauttaa Conania haulikolla kostoksi suomalaisten pilkkaamisesta

Vähemmästäkin vittuilusta on ihmisiä tapettu

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu