viimeksi kun avasin tämän tuli kohtuullisesti lukijoita.eli miksi suomalainen media vaikenee euroopassa paljon puhuttuna aiheena kannabiksesta. berliini,sveitsi ja tsekki ovat ainakin lieventämässä.miksi eivät olisi vaarattomin ihmisen tuntema päihde,ainoa jota ei voi nauttia kuolemaan johtavaa annosta.toksisuus eli tutummin myrkyllisyys aivan olematon.tappaa vähemmän kuin asperiini.
sensuroitu
media.
2159
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Juttua että Islam sallii kannabiksen niin johan alkaa olla meikäläisessä mediassa puoltavaa juttua. Muistat vielä mainita että on multikultin vastaista olla mainostamatta ganjaa... karibialaiset huippuosaajat kärsii.. ne kuitenkin maksaa meidän eläkkeet..
joo, tää on ikuisuus kysymys. Ennemmin siedän tötteröpäitä kuin juoppoja tai nistejä. Kannabis on siellä kaljan ja kahvin välimaastossa. Ja aivan tökeästi liioiteltu sen vaaroista. Ottakoon ne selvää, jotka eivät tiedä. Vituttaa tämmönen natsiasenne, että viina ok, tölli pahasta. Ja paskat. Kumpaakaan en suosittele kenellekään, mutta jos pitäs valita niin suosittelen ennemmin kannabista. Viinaakin, jos sitä osais pohjolan polli ottaa sillee, ettei olis heti kirves vaimon kaalissa.
Moi, http://www.viidakko.com/