Voi surkeutta. Ketään ei tullut paikalle.
En ihmettele.
Niinistö ihan Yksin
vaalijuhlassaan
1
81
Vastaukset
Saulin tilaisuudet ovat kaikki olleet todellisia menestyksiä.
Tampereella mm. puolivallattomissa vaalibileissa Tampere-talossa oli salin täydeltä väkeä eli n. 1700 äänestäjää. Sama tilanne oli Oulun, Turun ja Helsingin tilaisuuksissa.
Ehdokas Vanhanenhan ei edes vaivautunut Tampereella tilaisuutta pitämään. Vanhanenhan on etelän suurin kaupunkien asukkaita vastaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2002911
Kysymys muille miehille
Onko teille varattu nainen ongelma? Mikään muu naisessa ei töki kun se että hän on varattu. Kamppailen houkutuksen kanss632790Kohta katson sun kuvaasi
ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa232142- 691705
- 1431503
Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan
Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a1851442Minkä asian haluaisit muuttaa kaivatussasi?
Mikä kaivattusi luonteessa tai ulkonäössä ärsyttää sua?1121408Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi
jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?1521387- 901314
Martinan bisnekset rajusti tappiolla
Seiska 28.7: nousukiito katkesi, yritykset C-luokkaa.2291211