kellä eniten ajettu kia cerato

Ceratoissa varmaan löytyy jo ajokilometrejä,löytyykö kellään huonoja kokemuksia huollon suhteen tai käytössä ilmennyt minkäänlaisia vikoja?varaosatilauksia huolloissa tarvinnut?,löytyykö esim lisävarusteita hyvin.Onko kia kannattava ostos.
31494
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kia lähtee hyvin käymään kovallakin pakkasella.

Äänestä

Meiltä löytyy 325tkm(!) ajettu 1.6diesel:) ei ole ollut mitään vikaa:o taitaa olla suomen eniten ajettu yksilö!

Äänestä
  • Meillä disu 2006 aj.250tkm. Ei minkäänlaisia ongelmia ole ollut. Hyvin on pelittänyt. Varma peli on pojalle ollut.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jukkis kirjoitti:

Ceratoissa varmaan löytyy jo ajokilometrejä,löytyykö kellään huonoja kokemuksia huollon suhteen tai käytössä ilmennyt minkäänlaisia vikoja?varaosatilauksia huolloissa tarvinnut?,löytyykö esim lisävarusteita hyvin.Onko kia kannattava ostos.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu