Niinistökö edustava presidentti? Hei Haloo!Kyräilevä sivulle vilkuilija.Ei katso suoraan silmiin.Hymy erittäin väkinäistä.Ruumiinkieli eleetöntä.Erittäin väsyttävä keskustelija.Aivankuin koko mies jäässä.Eikö tiedä että tupakka vanhentaa.Iho kellertyy,rypistyy.Entäs ne mitkä on silmien alla,onko tissit vaiko pussit?
Ei pelkkä liituraita
Tanja
3253
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Niin Halosen naamahan roikkui jo viimekertaisten presidentinvaalien aikaan. Ja Halosen olemus on muuttunut närkästyneeksim ämmämäisemmäksi, diktaruurimaiseksi ja poliittiselta näkökulmalta katsottuna heikommaksi. Niinistö katsoo keskustelijaa silmiin, vaikea sanoa mistä olet väitteesi repäissyt. Halosen tissien roikkumisesta ei ainakaan tarvitse varmaan kiistellä.
Miss / Mister kilpailuko että onko se "punapäinen lypsäjän näköinen akka" kuten häntä venäläinen kirjailija Viktor Stesthkin kuvaili. parempi vaihtoehto?
siis saulihan on kuten Suomalainen. oikea siis edustamaan Suomalaisia?
mutta josz ulkonäkö kliteeli, niin lulpszahtanut talja oliszi oikea valinta?