Tyhmyys tiivistyy

Miten kaikki tyhmyys on tiivistynyt kepun johtajien päähän, annetaan suosituksia joka on puolueen tuho. Keskustalle ja kaikille paras vaihtoehto on PUNAMULTA.
3118
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ja piste.

Äänestä

Olis demareiden aika maistaa oppositiota. Vois tehdä niillekin vaihtelu hyvää, kun saisivat pätevyys- ja sopivuus-vaatimukset lähemmäksi kansalaisten näkemyksiä.

Äänestä

Demarien ryhmänjohtajan muistilapulle raapustettu määräys Kepun puheenjohtajasta.
Tietenkin Kepun heikkoutta, mutta nyt siihen voi yrittää muutosta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Maalaisliittolainen kirjoitti:

Miten kaikki tyhmyys on tiivistynyt kepun johtajien päähän, annetaan suosituksia joka on puolueen tuho. Keskustalle ja kaikille paras vaihtoehto on PUNAMULTA.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu