Voittakoon Halonen sitten

Jos ei muuta voida. Päästään siitä kuitenkin kuuden vuodsen päästä eroon. Se menee nopeasti.
4160
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Piti tietenkin kirjoittaa otsikkoon nimeksi Niinistö, mutta nimet vaihtuivat päässäni väärin päin.

Sori, se oli oma mokani!

Vasemmistolaisena en tietenkään olisi "alistunut", jos Halonen voittaisi!

Niinistö näyttää jyräävän vastaansanomattomasti.

Äänestä
  • Niinistön edessä, sehän on feikki koko jätkä, mennään nyt vaan reippaasti äänestämään Tarjaa!

    Äänestä

  • alistu kirjoitti:

    Niinistön edessä, sehän on feikki koko jätkä, mennään nyt vaan reippaasti äänestämään Tarjaa!

    meidän tarvitse mummaa kärsiä kuutta vuotta,ei se jaksa enää niin monta vuotta.

    Äänestä

  • Minäkin olen joutunut solvatuksi asiallisten ja ojentavien sekä uusiin elämäntapoihin johdattelevien viestien tiimoilta. Olen nyt viimein täällä komerossani kyykyssä taas ja ajattelen, ettei Tarja kuitenkaan minua muista.
    Kostoksi äänestänkin Saulia, sillä sen verran vielä on piruutta jäljellä. Tosin äiskä on kuulemma jonkun psykoterapeutti pappismiehen nimeltään Esko H.:n terapiaa pitämään minulle ahdistukseeni, mutten usko laisinkaan näin syvään depressioon sen auttavan. Voi, kunpa edes Pena tiedottaisi muutakuorman vapaaehtoistyöntekijöistä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


alistunut kirjoitti:

Jos ei muuta voida. Päästään siitä kuitenkin kuuden vuodsen päästä eroon. Se menee nopeasti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu