Niinistön loanheittokampanja

http://tavjahalonen.net/

Katsokaa ihmeessä nuo sivut. Käsittämättömän mautonta loanheittoa ja valheellista propagandaa. Ylittää mielestäni jo loukkauksen rajat noilla kommunisti- ja murhaajadiktaattorivertauksilla.

Näinkö alas ovat jotkut säälittävät yksilöt vajonneet?
13609
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Enpä olisi uskonut tarjasta että noin idiootti on. Ja nuo puolustusvoimajutut ym. lesbohommat on vanhoja tuttuja faktoja. Mieti sitä.

Äänestä
  • Näinhän sitä toimii, kun tilanne on päin P:tä

    Äänestä

  • jaukkuri kirjoitti:

    Näinhän sitä toimii, kun tilanne on päin P:tä

    Eipä uskoisi, kuinka typerä ukko voi Niinistö olla.
    Kun ei Tanjalta saa, niin kerjätään kansalta. Kyllä se vain niin on, kun lakkaa saamasta näkyy se ääliön naamasta.

    Äänestä

  • jepperi kirjoitti:

    Eipä uskoisi, kuinka typerä ukko voi Niinistö olla.
    Kun ei Tanjalta saa, niin kerjätään kansalta. Kyllä se vain niin on, kun lakkaa saamasta näkyy se ääliön naamasta.

    haloskan äänestäjä, joka vahvisti käsitystäni haloskan äänestäjien järjenjuoksusta.

    Äänestä

Niinpä, harvinaisen näköalatonta ja lapsellista
värkkäilyä. Kääntynee sitä paitsi luultavasti
tarkoitustaan vastaan, sillä ei tulisi aliarvioida
hävyttömyyksiin menevän loanheiton vaikutusta
oletetun masinoijan kannatukseen.

Valtaosa suomalaisista kun (toivottavasti) kannattanee
kuitenkin rehellistä vaalikamppailua.

Äänestä
  • Nilkki häviää kuin AKKA.

    Äänestä

, että Halonen on toiminut DDR:n tunnustamiskomitean varapuheenjohtajana.

Äänestä

kun kuusvuotisen pressakauden Tarja Halosesta ei saa millään kaivettua pahaa, sikseen hyvin hän on pestit hoitanut. Joo, 1970 luvullehan kokoomuslaiset ovat jämähteneet, piruparan johdolla. Ääneni annnan Tarja Haloselle, sitä varmemmin mitä enemmän oikeistolaiset kieriskelevät sonnassaan.

Äänestä

Eikös tämä ole Halosen oma sivu?

Äänestä

löytyy ainoastaan Halosen omalta kampanjasivulta!

Äänestä

AIVAN varmasti tehnyt nuo sivut...
Juu. Kyllä. Näin sen täytyy olla..
Toihan on suorastaan hyvää huumoria, mikä pitänee ottaa vakavissaan.


SIIS TUOHAN ON SUORAA PUHETTA HALO-mammasta..
Niinistön valinta on tuon myötä entistäkin varmempi.. kohosi juuri 110%:in.

Joku toinen on tainnut vajota alas..

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


säälittävää kirjoitti:

http://tavjahalonen.net/

Katsokaa ihmeessä nuo sivut. Käsittämättömän mautonta loanheittoa ja valheellista propagandaa. Ylittää mielestäni jo loukkauksen rajat noilla kommunisti- ja murhaajadiktaattorivertauksilla.

Näinkö alas ovat jotkut säälittävät yksilöt vajonneet?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu