Irvailu Niinistölle tsunamista jossa menehtyi toista sataaa tuhatta ihmistä, 200 suomalaista ja jossa Niinistönkin kuolema oli lähellä on täysin sopimatonta! Mitä seuraavaksi Haloselta? Alkaa puhumaan Niinistön menehtyneestä vaimosta? Uskomatonta käytöstä! Kuinka kukaa ei voi olla näkemättä Halosen luonteen, oikean luonteen keksityn kulissin taaksen!
Laittalaa sanaa eteenpäin tästä asiasta! Tekstarit ilmoille ja meili vinkumaan!!!
Laittalaa sanaa eteenpäin tästä asiasta! Tekstarit ilmoille ja meili vinkumaan!!!
Vastaukset 9
Vanhimmat
Mene komeroosi miettimään valheitasi!
Eipä taida juuri älykköjä demareista löytyä..
on hätä kädessä jo sossuilla!! HYVÄ!!
Sivistyneet ihmiset! Tradenomit ja muut merkantit kuuluvat kokoomuksen mulkeroihin.
Ja siinä yksi yltiösivistynyt "älykkö" johdattelee keskustelua ohi aiheesta. Sanottavat vähissä?
Vain täysi torvelo voi repiä keskeltä lausetta sanan ja tulkita sen tavallaan. Sellaisia tolvanoita täällä on enimmäkseen.
Yritä kuitenkin "sivistyneenä älykkönä" ilmaista asiasi sivistyneemmin (kun olet älykkö), kuin tolvanaa ja torveloa huutamalla.
Hyviä paniikkeja demarille, tärinöitä ja vapinoita.
Harva osasi odottaa istuvalta pesidentiltä moista kommenttia, "haloska Niinistölle: valmistaudutko maailmanpaloon vai tsunamiin?"
Osoittaa hienoista harkinnan puutetta irvailla tsunamista hädin tuskin selvinneelle..
Tämä vaan vahvistaa sitä käsitystäni että Halonen on moukka.Sossudemarien klikki pitää yksinkertaisesti murskata.