Maailmassa ei ole monta naista, joka on saanut luvan oikaista presidentti Bushin solmion oikein televisiokameroiden edessä, mutta Tarja on. Hänen huumorinsa hurmasi maailman mahtavimman valtion päämiehenkin, joten ei ihme, että me suomalaiset olemme ihastuneita hänen tyyliinsä edustaa.
Tupakoijana Sauli haisisi kuin tervatynnyri eikä taatusti pääsisi lähellekään Bushia. Onneksi me osaamme valita aina presidenttimme oikein, joten tiedämme, kuka on paras.
Tupakoijana Sauli haisisi kuin tervatynnyri eikä taatusti pääsisi lähellekään Bushia. Onneksi me osaamme valita aina presidenttimme oikein, joten tiedämme, kuka on paras.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Bush oli niin jäykkänä tyrmistyksestä, että lamaantui täysin. Siitä ovat median kuvat vääjäämättömänä todisteena.
Nolasi itsensä lopullisesti!
Teki sellaista joka yleensä kuuluu vaimon tehdä!
Solmion käsitteleminen vieraan naisen käsillä... on pikemminkin..miten nyt sanoisin moukkamaista!!
(solmiota pidetään fallos symbolina..)
luuletkos, että Tarja halusi oikaista sen solmion? Bushihan itse nimenomaan oli pyytänyt Tarjaa oikaisemaan, T kieltäytyi ensin, mut äijä vonkasi sen suoristamaan.
Amerikan presidentti halusi todella nolata Halosen, koska solmion oikaiseminen on siinä kulttuurissa vaimon hommia tai "huonojen naisten""!!!!EI VOI OLLA TOTTA..!!!!