Edustavampi ja sivistyneempi voittaa

No niin - TV:t auki. On taas mahdollisuus seurata kumpi luottaa itseensä ja tukijoihinsa enemmän. Kumpi pysyy rauhallisena ja kumpi yrittää epätoivoisesti pelata itselleen ääniä. Paniikki kasvaa!
292
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Panikki ja päre katkes.

Äänestä

..edelleen Halonen jatkaa linjallaan :-( Minua ärsyttää tuo tyyli puhua toisten päälle. On ollut aika erikoista huomata ettei tätyli kestäkään henkilöönsä tai toimiinsa kohdistuvaa kritiikkiä..suunnaton selittely alkaa välittömästi. Syylliset selittelee..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pressa edustaa suomalaisia kirjoitti:

No niin - TV:t auki. On taas mahdollisuus seurata kumpi luottaa itseensä ja tukijoihinsa enemmän. Kumpi pysyy rauhallisena ja kumpi yrittää epätoivoisesti pelata itselleen ääniä. Paniikki kasvaa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu