.. Kun kaksoisolento ei olekaan enää presidenttinä hänen Suomeen tullessaan. Voi voi. Peruukohan hän nyt matkansa.
Kyllä Conania harmittaa....
Sub
5207
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Tuskin Conan pettyy, vaikka onkin saanut Halosella aikaan monet hyvät naurut. Ottaa vaan todennäköisesti jonkun muun maan silmätikukseen, mikä on vain Suomelle eduksi. Noloahan se on, että presidentti on suuri hilpeyden aihe jenkkishowssa!
Uskon että Conan on onnittelemassa Tarjaa etujoukoissa ja USA:ssa saamme taas mainosta maallemme. Tämä on varmaa tietoa, eihän kukaan halua saukkoa johtajaksemme, vaikka samannäköisyyttä naapurimaan johtajaan onkin.
Niiin, no voihan sitä tietty eläkkeellepääsystäkin onnitella, oikeassa oot....
seuraavan kuudenvuoden sisällä suomeen niin ei sitä mikään harmita kun Halonen on pressa, meinaan vaan että kerkiää käydä monta kertaa Halosen aikana.
...jos Conan ottaisi asioista selvää, ja tajuaisi Tarjan olevan sosialisti, loppuisi tarja-hehkutus siihen.