ANNAN TEILLE ISON HALIN

ISO HALI KAIKILLE JOTKA ÄÄNESTÄÄ MINUA
5287
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

NYT TARVITAAN TEKOJAKIN HÖPINÖIDEN LISÄKSI!

SIIS, SAULI TÖIHIN!

Äänestä
  • Sauli vain yrittää höpistä.Eipä hänen kokemukset
    kyllä riitä kuin rullaluisteluun ja naisten
    naurattajaksi (muutamien) !!!
    Siis Sauli jatkamaan pankki hommia ja Tarja
    Halonen jatkamaan presidenttinä !

    Äänestä

Terveiset myös Jartsalta...

Äänestä

Huh, kaikella sitä nykyään uhkaillaan.

Äänestä

Minä äänestä viisasta naista !
Tarja jatkamaan presidenttinä siinä on aihetta kyllä isoihin haleihin !!
Sauli on niin kyyninen mies että pelottaa ja
sotahullu !

Äänestä

Kommentoi aloitusta


TARSA!! kirjoitti:

ISO HALI KAIKILLE JOTKA ÄÄNESTÄÄ MINUA

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu