SEKSIKUVAT PUOLISOSTA?

Sairastako?

Mitä mieltä olette, jos puoliso ottaa toisesta seksikuvia, jos/kun toinen tämän hyväksyy? Eikö se ole vähän outoa, jos seksi muutenkin maittaa? Ovatko kuvat hyväksyttäviä? Kokemuksia?

On tietty noita webbisaitteja, jonne etenkin äijät lähettelevät salaa kuvia tyttöystävistään tai vaimoistaan. Tuollainen touhu menee aivan överiksi ja on todella törkeätä! Minä en ainakaan haluaisi nähdä oman puolisoni kuvaa ties millä webbisaiteilla! Hyi helvetti!

4

3926

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kanoni

      Kuvaaminen on kivaa. Hyvän kuvan saaminen tuottaa tyydytystä molemmille. Kuvauksen jännitystä ehkä nostaa juuri tuo että kuvat saattavat joutua vääriin käsiin. Itse olen kuvannut useaa naistani enkä ole kertaakaan näyttänyt kavereilleni kuvia. Jos kerran kärähtäisi kuvien näyttelemisestä kuvausharrastus seuraavien naisten kanssa jäisi varmaan tekemäättä, naisen saantikin voisi vaikeutua. Jotkut ääliöt kiristävät erohetkellä kuvilla, eli kannattaa miettiä kenen antaa kuvata ja millaiseen käytökseen partneri suuttuessaan syyllistyy.

      • Millä sivustolla voisi olla suomalaisten miehien lähettämiä kuvia? Hupsis...


      • olet ollut
        Saganna kirjoitti:

        Millä sivustolla voisi olla suomalaisten miehien lähettämiä kuvia? Hupsis...

        kuvattavana? Ne ovat varmaan tuolla kotimaisella saitilla.


    • vähemmän

      haluaisin nähdä omia kuvia...

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi sä valitsit

      Juuri minut sieltä?
      Ikävä
      70
      3159
    2. Kerro nyt rehellisesti fiilikset?

      Rehellinem fiilis
      Suhteet
      62
      2505
    3. Hei........

      Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.
      Ikävä
      56
      2146
    4. Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?

      Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1
      Sinkut
      94
      2055
    5. Heilutetaanko peittoa hieman

      Heilutetaan peittoa vähän ;3
      Ikävä
      55
      1962
    6. Tilanteesi nyt?

      Kysymys otsikossa
      Suhteet
      42
      1594
    7. Kaipaan sua, Ope

      Mietin, että ajatteletko sinä minua?..
      Ikävä
      40
      1570
    8. Mä en jaksa suojella sua enää

      Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t
      Ikävä
      14
      1263
    9. EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!

      "Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p
      Maailman menoa
      139
      1168
    10. Vuodetvierii

      E siitä tulee nyt 50 vuotta oivoi
      Ähtäri
      6
      1093
    Aihe