Nyt mua viedään

Naiset pahoilla teillä alaikäisiä käytetään hyväksi ja kaikenlaisia muita sairaita lesbolaisuutta.

http://www.worldnetdaily.com/news/article.asp?ARTICLE_ID=48421

Tässä sitten sitä naisten vapautta tätäkö naiset haluaa kaikessa tasa-arvoa rikollisuudesta lähtien.
6287
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Et oikein taida tajuta feminismiä. Se, että hyväksikäyttäjä on nainen, vapauttaa tämän tietenkin vastuusta. Ei sen väliä mikä rikos.

Äänestä
  • Nainen on aina alistettu uhri ja tekee pakosta sen mitä tekee.

    Äänestä

Lesboja on paljon urheiluseuroissa, etenkin jalkapallossa ja myös salibändyssä.

Olenkin aina ihmetellyt, miksi aikuiset ihmiset tekevät vappaehtoistyötä valmentaenssaan nuoria.

Lasten hyväksikäyttäjät hakeutuvat valmentajiksi, ym lasten pariin.

Lasten seksuaaliset hyväksikäyttäjät pyrkivät peittämään toimiaan vahvistamalla sitä mielikuvaa, että hyväksikäyttäjiä ovat pornon suurkuluttajat tai seksin ostajat. Todellisuudessa lasten hyväksiäyttäjiä ovat aivan muut ryhmät.

katso:
http://katsaus.mail15.com/

Äänestä

siirry jonnekin rikospalstalle. Tällä ei ole mitään tekemistä feminismin kanssa.

Äänestä
  • Väärä palsta nämä naiset on väärin tuomittuja kunnes miehiksi todistetaan,eikös se vähän niin mene se feministi aate tai ainakin siltä se kuulostaa.OLET SYYTÖN KUNNES MIEHEKSI TODISTETAAN.

    Äänestä

  • hetkeksikään kirjoitti:

    Väärä palsta nämä naiset on väärin tuomittuja kunnes miehiksi todistetaan,eikös se vähän niin mene se feministi aate tai ainakin siltä se kuulostaa.OLET SYYTÖN KUNNES MIEHEKSI TODISTETAAN.

    Ja ytimekkäästi koko feministi hapatus,nainen on syytön kunnes mieheksi todistetaan.
    Muuta siinä ei tarvitsekkaan kuulostaa jo sanottunakin naisenlogiikalta vielä kerran,NAINEN ON SYYTÖN KUNNES MIEHEKSI TODISTETAAN.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


linnasta linnaan kirjoitti:

Naiset pahoilla teillä alaikäisiä käytetään hyväksi ja kaikenlaisia muita sairaita lesbolaisuutta.

http://www.worldnetdaily.com/news/article.asp?ARTICLE_ID=48421

Tässä sitten sitä naisten vapautta tätäkö naiset haluaa kaikessa tasa-arvoa rikollisuudesta lähtien.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu