-----TÄHÄN VASTAUS?

Kun kerran täällä jotkin tahot yrittävät kärjistää porvari/ työväki -jakoa puolueiden välille, niin ...
...voisitteko rakkaat Halosen leirin kannattajat kertoa, mitä puolue-linjausta Tarja edusti ajamalla varallisuusveron poistoa?
1129
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

yltänyt edes äärioikeistolainen perustuslaillinen kansanpuolue. Mutta Halosella onkin oma lahmä ojassa koska hänen miehensä Arajärvi on yksi näitä valtakunna ökyrikkaita jotka juuri varallisusveron poistosta hyötyvät.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hei haloset kirjoitti:

Kun kerran täällä jotkin tahot yrittävät kärjistää porvari/ työväki -jakoa puolueiden välille, niin ...
...voisitteko rakkaat Halosen leirin kannattajat kertoa, mitä puolue-linjausta Tarja edusti ajamalla varallisuusveron poistoa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu