Joillakin suomalaisilla

on jäänyt äiti kaipuu päälle, presidenttiä
valittaessa. Heille vielä parempi ehdokas
olisi ÄITI AMMA. Halauksia ainakin riittää.
Emme ole valitsemassa äitiä vaan Suomelle
asiallisen ja järkevän presidentin. Sauli n:o 3
196
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Iso hali kaikille , mutta nyt ei tehdä yhdeksikköjä.

Sauli pressaksi, saavat tytöt pusitella sitten ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pjm kirjoitti:

on jäänyt äiti kaipuu päälle, presidenttiä
valittaessa. Heille vielä parempi ehdokas
olisi ÄITI AMMA. Halauksia ainakin riittää.
Emme ole valitsemassa äitiä vaan Suomelle
asiallisen ja järkevän presidentin. Sauli n:o 3

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu