moi Katri!

moi KAtri!!! olet hyvä esiintymään. tykään susta kun sulla on hiukset aina kiinni. niinkuin mullakin
2537
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Sinäkö se hemmetin kakara vainoaja olet PRKLE!!! P.S ajoin itseni kaljuksi...

Äänestä
  • no hyvänen aika sun kaa...no onko se siitä kiini että onko samanlaiset hiukset ja kiini hyvänen aika.....ja sitä paitsi sillä ei ole väliä että onko kaverilla samanlaiset hiukset!!!!ja kaliut jos tukkää kaliust niin on hyvä piää olla oma mielipide eikä kaverin

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


||möhkövantti| kirjoitti:

moi KAtri!!! olet hyvä esiintymään. tykään susta kun sulla on hiukset aina kiinni. niinkuin mullakin

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu