Upeat eroottiset naiskuvat viiden kappaleen erä 60€/kpl. Käsin tehtyjä lyijykynäpiirroksia, koko A3. Työt nähtävillä:
http://www.freewebs.com/taulut/eroottinentaide.htm
Nämä on ihan eri juttu kuin sarjatuotantojulisteet. Tosi hyvännäköisiä seinällä. Ota yhteyttä jos kiinnostuit.
http://www.freewebs.com/taulut/eroottinentaide.htm
Nämä on ihan eri juttu kuin sarjatuotantojulisteet. Tosi hyvännäköisiä seinällä. Ota yhteyttä jos kiinnostuit.
Vastaukset 19
Vanhimmat
Teetkö kuvia live vai aitokuvista? Vai mistä aiheet? Voisin teettää itsestäni kuven, mut kiten se ois kätevintä.
Yleensä käytän mallia apuna, mutta minulla on omia näkemyksiä siitä, mikä on kaunista. Joten ei mallistakaan piirretystä kuvasta tule mallinsa näköistä ellei tarkoitus ole tehdä nimenomaan muotokuvaa.
Voit teettää itsestäni alastonkuvan ihan hyvin. Valokuvan perusteella se olisi tietenkin kätevintä.
todella tyylikästä. jos ois enempi rahaa ku tyhjä lompakko, hankkisin. käytätkö mallia/malleja vai vedätkö stetzonista? onko suunnitelmissä siirtyä enempi "hardcore"- styleen vai jatkaa ainoastaan soft- linjalla? sulla on tyyliä. hyvä.
Kaikkea olen kokeillut, mutta kivointa mun mielestä on saada työstä sellainen, että taito näkyy, eikä ihan vain se, että jälki on ronskia.
hyi
Naisia on tarkoitus olla. Anteeksi, ei voi mitään, jos olet itse 19-vuotiaana ollut jo kolmekymppisen näköinen.
Voi vittu, mitä töherryksiä! Esikoululainenkin piirtää parempia! Ei kai noista oikeasti mitään tarvitse maksaa? Eihän? En ottaisi ilmaiseksikaan.
Kiitos kritiikistä ja asiantuntevasta mielipiteestä.
Näitähän ne Puolalaiset "opiskelijatkin" kauppaa hintakin on suunilleen sama,eli aika kalliita paperikopiota.
Eivät ole kopioita, ovat itse tekemiäni töitä. En todellakaan voisi myydä kopioita, sillä lyijykynänä jäljen voi kokeilla työstä. Se on hiukan eri kuin tulostus/kopiojälki. Ja sen tietää jokainen hiukankin asiaa tunteva. Mutta kiitos kritiikistä.
Aivan kauheeta, siis järkyttävää, todella irstasta pornoa. Tuollaisia kuvia en seinälleni pistäisi mistään hinnasta. Hirveää pyhäinhäväistystä ripustaa tuollainen saastainen kuva seinälle...
Pidä syntiset kuvasi, en maksa noista paholaisen luomuksista mitään.
kukaan ei katso noita edes pimeässä.
Koittakaapa itte piirtää yhtä hyvin. Voitte vaikka harjotella ens piirtämään tikku-ukkoja mikäli taidot riittää.
mitta suhteet persestä ei edes kehtaa persettä pyyhkiä noihin kuviin
Todella hyvin tehtyjä kuvia. Maalauksetkin tuntuivat olevan ihan hyväntasoisia. Hintaluokka lienee liian iso tavalliselle kuluttajalle. Kannattaisi varmaankin tehdä omia näyttelyitä ja sitä kautta hakea töille tilauksia.
näin ennustaisin... sen verran piirustuksia nähnyt ..
Silmissä on petraamista
Taideasiantuntija en ole, mutta on nuo kyllä hyvin tehtyjä maalauksia. Voittavat monet ammattilaisetkin. Joskin en myisi samalla sivulla tavallisia tauluja ja eroottisia.
Mielestäni nuo ovat kauniita nuo naisten kuvat. Kaunis vartalo, että kyllä mielelläni pistäisin seinälleni, jos ei tyttöystävä pistäisi pahakseen ;) Täytyy kai harkita tyttöystävästä alastonkuvan maalauttamista. Olisi sitten vieraillamme jotain tiirailtavaa ;)
Teetkö kuvia tosi toiminnasta ;) Itse aktista. Kuinka kauan kestää ;)