Halonen väänteli naamaa ja hoki "PAAKSUA MAKKARAA" ja kuvaili lähestulkoon miehen maturbaatioliikkeitä outo katse silmissään... on siinä meillä presidentti ja SAK:n toimitsijat ja Aatos Erkko päättivät antaa Haloselle kuusi vuotta lisää aikaa toimia virassaan.
Makkaramuija!!!
Tarja nimittäin
8547
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Presidentti on todella kansanomainen! Ilman meikkejä lähiöbaarin nurkkapöydässä makkarajuttuineen menisi aivan täysillä 60-vuotiaasta spurgumummosta.
Mutta uppoaako kansaan... vai upottaako kansa?
Mieluummin huomisen tulipalopakkasella kuin tiistain lumipyryllä.
melkoisesti lisää huolenaihetta sekä Tarjasta että kansan rehellisestä mielipiteestä. Tällä kertaa kansa tietää.
Ja koskenkorvaa päälle.. Onneksi se hömppämedian päätös ei ole lainvoimainen.
Juuri samat aatokset tulivat mieleeni. Miltä näyttäisikään ranneliikettä elehtivä Tarja Nato-neuvottelujen loppusuoralla. :)
AIKA KARMEETA! katsottavaa...On meillä Resitentti Voe Helevettiläinen senttään! On kyllä naurussa pitelemistä MUTTA HYVÄÄ VIIHDETTÄ!
G.Persson on demari. Vahva kuin härkä.
Äänestän TarjaA jatkoon. Demarius yhtistää sano.