halonen uutisvuodon pelleksi

heti vaalien jälkeen. tommi ja jari ottaa varmasti sen mukaan
4282
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

osoittautu jäykkikseksi. Hienoa, että maamme johdossa on jatkossakin nopeälyinen ja sivistynyt nainen, eikä mikään salolainen seipään niellyt pankkivirkailija.

Äänestä
  • Kyllä oli yläpään taso Halosella alhaisinta Hakaniemen kastia.

    Äänestä

viihdeohjelmaan

Äänestä
  • Jope ei sentään kaikkia hyväksy viidekumppaniksi. Kun viihde menee henkilökohtaiseksi vittuiluksi niin silloin on jotain pahasti vialla.

    Jos suomen kansa haluaisi hauskan presidentin niin olisitte sitten äänestäneet kallista tai vanhasta, he sentään osasivat erottaa viihteen ja vittuilun.......

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


*** LUMIKKI *** kirjoitti:

heti vaalien jälkeen. tommi ja jari ottaa varmasti sen mukaan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu