AloeVeraa kotieläimille

http://aloeinfo.kotisivumme.com/
Sieltä aloevera eläimille!
3228
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

On tossa ikkunalaudalla,kuullut joittenkin leikkaavan palan ja puristavan nesteen.Itse en ole kokeillut,säälinyt kukkaa!

Äänestä

Muuten ihan hyvä idea, mutta meillä ainakin lemmikit vihaavat sen hajua. Käytän ennemmin ihan noita hajuttomia, lemmikille mukavampia tuotteita jos on tarvis :)

Äänestä
  • kukka menee hyvin rumaksi.Ja en usko että lemmikit pitäisivät siitä.Äitini on koittanut aloe veraa ihollensa ja kutinahan siitä tuli:(

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Linkittäjän vinkki kirjoitti:

http://aloeinfo.kotisivumme.com/
Sieltä aloevera eläimille!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu