OLEMME LIIAN TYHMIÄ

Me tavalliset rivijäset olemme liian tyhmiä
sanomaan mitä rahoillamme pitäisi tehdä .
Annetaan vain SAK pomojen päättää mikä on
parasta.
3189
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tarjahan on juristi ja entinen Setan pj.
Varmasti viisas ihminen.

Äänestä
  • Tarja on niin vimpan päälle HYVÄ !!!!!!!

    Äänestä

vaikka THAI-pukuja eikä suomalaisia. Täältähän
ei enää löydy työhalukkaita. Muutenkin heidän
pitäisi käyttää omiin helikopterimatkoihin
3 kertaa enemmän kuin nykyään. Pitäähän
meidän idioottien rahat jonkun tuhlata.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


SAK kirjoitti:

Me tavalliset rivijäset olemme liian tyhmiä
sanomaan mitä rahoillamme pitäisi tehdä .
Annetaan vain SAK pomojen päättää mikä on
parasta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu