PETER NYMAN PAHOITTELEE

niinistöä koska se on niin tyhmä
2323
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Älykäs ihminen ei tuo liikaa itse julki/ korosta/ alleviivaa omaa älykkyyttään, vaan luottaa siihen, että muut ovat niin älykkäitä, että tajuavat ko. henkilön älykkyyden!!

Sinä puolestasi jatkat tätä tarpeettomien uusien viestiaiheiden aloitusta, joissa uutta on vain otsikko. Jotain rajaa sentään...

Äänestä
  • aikun sattuuu kun en ymmärrääää ku mua kusetetaan kuin tyhmää narussaa olen kuin sale aivoton pässi. ja voi että mä oon herkkä olenhan oikeistolainen rotta ja niin sivistynyt että ihan huimaaaaaa ja niin älykäs silti mä vastasin sulle voi mua repaanaa

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


en halunnut suosia kirjoitti:

niinistöä koska se on niin tyhmä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu