Kyllä mä nautin pienestäkin mulkusta jos mies osaa käyttää sitä muuhunki ku kusemiseen. Isokyrpäset rynnii yleensä sisään niin voimalla, että sattuu..
ei koolla väliä vaan taidolla
annaneiti
142687
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
aina ne vaan sotketaan. KYRPÄ eli herkkutatti on vähintään 17cm ja varustettu isolla ulkonevalla terskalla, esinahka on ja pysyy takana. se on aina karvojen ympäröimä. se saa nautintonsa elimestä VITTU eli karvalaukku. kun nämä kohtaavat, suurempaa nautintoa saa hakea. välillä, joskus kyrpä vierailee pillussa eli riemurasiassa. niitä nyt löytyy monenlaisia, ohut ja paksuhuulisia, pilkistäviä ja roikkuva huulisia, karvaisia ja karvattomia. pillukylässä täytyy aina ajatella, että jos ei kestä niin haljetkoon. se onkin tarkoitettu etupäässä mulkuille ja kulleille.... niin, löytyy vielä kolmas reikä, se suklaareikä, se on meillä kaikilla. sitä käyttävät vain ne, joilla ei ole varaa edes muovielimeen. sen käyttäjillä on kalussa jotakin, mikä ei kestä naisen katsetta, siksi se pakenee viemäriin.
Minäpä olen kuullut että vittu on vain 50 vuotiaalla naisella, joka on synnyttänyt neljä lasta.
Niin, minuakin jäi vaivaamaan, mikä on vitun ja pillun ero. Onko pillu jotenkin vähemmin tavoittelemisen arvoinen? Tähän asti olen luullut sitä suureksikin herkuksi miehille. Että karvalaukkuun joutuu joskus tyytymään vain pakon edessä ja kovassa puutteessa.
Joskus olen kuullut, että jo yksikin synnytys muuttaa pillun vituksi. Samalla tässä ihmettelen, että mikähän se itselläni jalkovälissä on? Nelikymppinen neiti-ihminen olen.
Ihan emätin tai vagina tai naisen sukupuolielin sinulla sielä haaroissa:)
herranterttu, kyllä se pikku pillu jää toiseksi, jos vaan kunnon vittua on saatavilla. ikä ja kokemus sen sellaiseksi tekee. ei se pelkkä synnytys siinä sen kummempia paina. alkaahan se kunnon seksikin vasta lastenteon jälkeen. aloittelijat on sitten juttu erikseen. elimen suurin erohan on siinä, että vit.. on aina nimensä mukaisesti karvareunainen, ja sisus voi olla mitä vaan. pil.. on enemmän sellainen mukava lelu. käytetään enemmän suuseksiin, ym. tosi nautinnon korvaaviin tsemboihin. ja sormilirputteluun.
vit... käytetään aina edestäpäin. ihminen kun osaa taidon, mikä eläimiltä puuttuu. 40v. kyllä kallistuu vi.... puolelle. vi... on myös siitä ihmeellinen elin, että sen omistajan ei tarvitse tyrkyttää miehelle persettä. pillu on vain väliaste.
Asia on juuri niin kuin olet luulutkin, pilluahan me miehet sieltä hameesi alta vongataan! Siis pimpsaa, pimperoa tai pimpspalkoa. Tuo v..u on ruma sana, lähes naista halventava.
Uskon että Sinulla on siellä P eikä V ja kun pidät ittes naisena niin sellaisena se pysyykin, ikään ja lapsilukuun katsomatta.
vittu. sun jalkojen välistä löytyy.nami,nami olisin siihen aivan vauhkona.päästäkseni sitä"körnimään"
muuta pillua vituks.i vaan se koska nainen kasvaa kypsäksi/naitavaksi naiseksi jolloin hänelle on myös kehittynyt vittu. pillut kuuluuvat ekaluokkalaisille tyttölapsille.sano!!
...taitaa mulla sitten jalkovälissä olla, tämän keskustelun vastauksia luettuani, vaikka ei lapsia olekaan sieltä putkahtanut.
Ja sori vaan sulle, se ei ole kaikille tarjolla. Omalle kullannupulle vain, mutta eipä ole hänelle vielä toistaiseksi kelvannut. Ajattelee kai, että voi jäädä kerrasta koukkuun...
Ison jälkeen tuntee että jotain on saanut, pienen jälkeen on vähän "käviköhän siellä joku" olo.
Nimim: 46-vuotias naaras
että kyllä kunnon koko ja kunnon tiukkuus, siinä se.
tuntoa pitää jäädä molempiin puoliin.
kävinköhän minä siellä teinköhän minä mitään sille/sillä?
paskanjauhaminen noista mulkkujen pituuksista/paksuuksista. sillä jokaisella on sellainen kuin se on hänelle luotu. eikä se muuksi muutu!! vaikka hommaisitte millaisia venyttäjiä ei se miksikään siitä muutu. vaan se on tyytyminen kohtaloon ja yritettävä tulla toimeen iso tai pieni mulkkusena. mutta lopettakaa ainanen hössötys niistä mitoista(ärsyttää jo lukea. yhtä ja samaa paskaa)
täytyy lopettaa tämän palstan lukeminen.. ei täällä pyöri muuta kuin huonon itsetunnon omaavia miehiä jotka kalunsa koolla yrittävät päteä edes vähäsen. Toivottavasti joskus ymmärtävät, että se on se kaikki muu mikä merkkaa, ei koko.