SAULI N.3 TULI TEHTYÄ NUMEROKSI..
LIITY SINÄKIN JOUKKOON...
LIITY SINÄKIN JOUKKOON...
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
eli mukana ollaan!
turvallisempi valinta!
En vielä äänestänyt, mutta selvä kanta minullakin. Numero 3. Kauan ollaan nähty mitä rahapussiin on jäänyt ja muutenkin elämä ympärilläni on ollut ankeutta Hyvinvointiyhteiskunnan aikana.
Vaihtelu virkistää ja Niinistöllä on hyvät mielipiteet, helposti ymmärrettävissä.
Kehoitan kaikkia muitakin äänestäjiä äänestämään Niinistöä, jos elämä on tuntunut ankealta viime vuosien aikana.
onaniaopistossa?
Itse käyn myös vaalipäivänä kirjoittamassa paperiin kolmosen. Presidentin tehtävä on edustaa ja tämä ehdokas on siinä aivan ylivoimainen.
Eikös sitä vaan yksi ääni ole /äijä meinaan vaan ku sä jo noin monta kertaa
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=110&conference=4500000000000410&posting=22000000013518475
Hyvä, kun osallistut taas tänään. Huomasin viestisi eilen moneen kertaan. Meillä kaikilla on ollut niin paha olo. Me halutaan muutosta enää ei haluta
Halosta presidentiksi. Isän asema on ollut tosi heikko,isillä ei ole mitään arvoa ollut, sossut hoitanut homman.
Terveisin yksi äänestäjä
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=110&conference=4500000000000410&posting=22000000013521684
Jotai karsintaa kiitos. Ei tällaisia kannata palkata. Tekevät vain hllaa jalolle aatteelle.
Hyvä!
...