Miksi,miksi

voi,miksi.
5855
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

asiat voi ymmärtää.

Äänestä
  • jossain ne menevät aina pieleen.

    Äänestä

  • aivan kaikkea kirjoitti:

    jossain ne menevät aina pieleen.

    mutta jossain ne taas sujuvat.

    Äänestä

  • totta.... kirjoitti:

    mutta jossain ne taas sujuvat.

    mutta,silloin sen huomaa että kun ei suju,niin kaikki menee aivan pieleen,

    Äänestä

  • oikeassa kirjoitti:

    mutta,silloin sen huomaa että kun ei suju,niin kaikki menee aivan pieleen,

    vaan olla olematta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


miksi,miksi kirjoitti:

voi,miksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu