Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

mistä johtuu?

Kun poikakaverini sormettaa minua eli hieroo klittaa niin jossain vaiheessa paikat tulee niin herkiks että en kestä enää kosketusta ja hänen on pakko lopettaa..
yliherkkyyttäkö??
51846
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

orgasmiin saakka en koskaan pääse..

Äänestä

älkä ujostele ja jännitä.

Äänestä

Pyydä häntä hieromaan vähän hellemmin...

Äänestä
  • muistan niin klitoriksessa on 8000 hermo ja peniksessä "vain" 4000 eli puolet vähemmän. Ei kannata siis hieroa miten sattuu ja mistä sattuu.

    Äänestä

Pyydä poitsuasi käyttämään hieromisessa koko kämmentä, ei vain yhtä tai kahta sormea. Sormi on liian 'kova' ja osuu liian pienelle alueelle.

Tasaisempi ja hellempi liike koko kämmenellä ja sitten loppua kohden voit vaikka omalla kädelläsi vielä auttaa kundin käden lisäksi niin menee varmemmin oikein.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei tietoo kirjoitti:

Kun poikakaverini sormettaa minua eli hieroo klittaa niin jossain vaiheessa paikat tulee niin herkiks että en kestä enää kosketusta ja hänen on pakko lopettaa..
yliherkkyyttäkö??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu