Miten te Uskallatte

kun teillä on niin ÄRHÄKÄT vatsakaasut,luulis että niitä viemäreitä posahtelisi useamminkin.
4267
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

siellä landella ovat moninverroin vaarallisempia.

Äänestä
  • mutta en ole kyllä ikinä kuullut että lietelantala olis missään räjähtänyt:)!

    Äänestä

1000 kiloisia pommeja jokapuolella..Jopa sotilas ja valtiollisten talojen alle jääneitä

Äänestä

Kansallismuseossa räjähti stadilaisten pieru. Siinäpä voimavara joka kannattaisi valjastaa tai ainakin jos ei muuta niin eläintarhanlahdelle kerran kuussa näytöksenä joukkovoimasta iso pamaus.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


asua siellä Hesassa kirjoitti:

kun teillä on niin ÄRHÄKÄT vatsakaasut,luulis että niitä viemäreitä posahtelisi useamminkin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu