Ei löydy KGB-Listoja

Niistä ollaan hiljaa.
3160
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kun Halonen häviää vaalit.
Erkko on CIA agentti ja hän tietää mitä niissä salaisissa kansioissa on.

Paljastus tulee vasta sitten kun hyväksikäyttö on loppunut!

Koettakaa nyt ymmärtää.

Äänestä
  • Jos saan arvata.

    Äänestä

  • Keminmaalta kirjoitti:

    Jos saan arvata.

    paskanpää kylmänä!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Niinistö-akka kirjoitti:

Niistä ollaan hiljaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu