Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Puskat kunniaan

Katselin Subtv:ltä 70-luvun saksalaista pehmopornoleffaa. Oli virkistävää nähdä sen aikaisten naisten luonnolliset tuherot, oikein karvalaukut. Minusta kunnon puska on parempi kuin ne viiruksi trimmatut pimpit, joita nykyisillä malleilla, pornostaroilla yms. näkee. Luomuviidakko voittaa!
71186
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

nyt on 2000-luku ja muijat ajelee karvansa!!

Äänestä
  • Niinpä, god bless 2000-luku ;-) niin ei tarvi mitään viidakkoretkiä tehä hehhe

    Äänestä

samaa mieltä.Tuli myös kesän aikana katseltua SubTv:n leffoja ja muutenkin katson vain vanhoja (70- ja 80-lukujen) oikeita pornoleffoja. Niissä naiset olivat sentään luonnollisia ja kauniita verrattuna kaiken maailman Jenna Jamesoneihin ja muihin yököttäviin nykyajan pornostaroihin.

Ja todellakin, kyllä luonnollinen pillunkarvoitus on paljon kiihoittavampi kuin onneton viiru tai kokonaan posliini. Harva mies muuten kehtaa edes tunnustaa pitävänsä luonnollisesta, sillä nykyaikanahan luonnollinen alapääkarvoitus on kaikkien mielestä yököttävä ja epähygieeninen. Ja hyi että kun niitä karvoja menee suuhun jos sitä pimppiä uskaltaa lipaista. Niihinhän voi vaikka tukehtua! Neitejä taitavat olla kaikki miehetkin nykyaikana.

Äänestä

No ei hitossa..kyllä se posliini tai puoliposliini on kaikkein paras!

Äänestä
  • Kyllä minunkin mielestäni nainen on paljon seksikkäämpi jos alapään karvoitus on luonnon tilassa.Asiasta saa olla erimieltä jos haluaa.Nämäjotka valittaa karvojen suuhun menoa puhuvat täyttä potaskaa.Eikai ne niin irtonaisia ole että suu täyttyy jos nuolla yrittää.Jos on huolehdittu puhtaudesta ennen sessiota ei karvoista ole haittaa.Tiedän tämän kokemuksesta olen nuollut pillun eräitä kertoja ja pidän erittäin paljon karvaisista naisista.Pyyntö naisille älkää luopuko karvoistanne!!!!!!!

    Äänestä

  • jooseppi kirjoitti:

    Kyllä minunkin mielestäni nainen on paljon seksikkäämpi jos alapään karvoitus on luonnon tilassa.Asiasta saa olla erimieltä jos haluaa.Nämäjotka valittaa karvojen suuhun menoa puhuvat täyttä potaskaa.Eikai ne niin irtonaisia ole että suu täyttyy jos nuolla yrittää.Jos on huolehdittu puhtaudesta ennen sessiota ei karvoista ole haittaa.Tiedän tämän kokemuksesta olen nuollut pillun eräitä kertoja ja pidän erittäin paljon karvaisista naisista.Pyyntö naisille älkää luopuko karvoistanne!!!!!!!

    Moi,sinä, naturelli tuuheatupsuinen nainen?
    Onko teitä vielä vai oletteko tekin sortuneet nykyiseen trendipelleilyyn eli posliinimuotiin?

    Karvat kunniaan! Olen samaa mieltä. En ymmärrä "pikkutyttömäistä" posliinimuotia. Tuuhea puska kiihottaa miestä enemmän. Ottakaa tuuheatupsun omistavat naiset kantaa tai yhteyttä!

    Äänestä

  • Pukumies37 kirjoitti:

    Moi,sinä, naturelli tuuheatupsuinen nainen?
    Onko teitä vielä vai oletteko tekin sortuneet nykyiseen trendipelleilyyn eli posliinimuotiin?

    Karvat kunniaan! Olen samaa mieltä. En ymmärrä "pikkutyttömäistä" posliinimuotia. Tuuhea puska kiihottaa miestä enemmän. Ottakaa tuuheatupsun omistavat naiset kantaa tai yhteyttä!

    Kuule, Pukumies!
    Karvaton malli on mukavampi, hygieenisempi ja ainakin minun mieheni mielestä kiihottavampi kuin ajelematon karvaturri!

    Kun kerran on ajellut, ajelee aina!
    Heluna

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Horst kirjoitti:

Katselin Subtv:ltä 70-luvun saksalaista pehmopornoleffaa. Oli virkistävää nähdä sen aikaisten naisten luonnolliset tuherot, oikein karvalaukut. Minusta kunnon puska on parempi kuin ne viiruksi trimmatut pimpit, joita nykyisillä malleilla, pornostaroilla yms. näkee. Luomuviidakko voittaa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu