TÖRKEÄTÄ

http://www.newnation.org/NNN-Black-on-White.html

Sieltä löytyy satoja sivuja törkeätä rasismia koska päättäjät heräävät vastustamaan oikeasti rasismia pelkkää puhetta on piisannut jo vaikka kuinka kauan tekoja ei sitten lainkaan
2346
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ne juttuja ei edustaa ulkomaaalaisväistö täällä suomessa . mä tunnen yksi valkoinen mies joka tapoi
satoja tuhansia viattomia siviiliä , koska heillä on musta kulta !

Äänestä
  • Melkein kaikki valkoiset maanviljelijät pois ennen heitä oli 4000 nykyään 200 viljelijää koittaa sinnitellä ja henkeänsä suojella jatkuvilta hykkäyksiltä joissa on menettänyt 2000 henkensä ja noin 250 000 valkoista on joutunut poistumaan maasta ja Suomi ei ole ottanut ainuttakaan vastaan.
    Etela Afrikassa myös henkensä menettäneitä samanverran ja samanlainen vaino meneillään jatkuvasti valkoisia murhataan ja ihmisiä lähtee maasta pois koska nykyiset mustat poliitikot myös uhkailleet hävittää kaikki valkoiset ja takavarikoida heidän maansa eikä Suomen poliitiikot eikä muiden maidenkaan politiikot ole siihen puuttuneet tai ottaneet kantaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


RASISMIA kirjoitti:

http://www.newnation.org/NNN-Black-on-White.html

Sieltä löytyy satoja sivuja törkeätä rasismia koska päättäjät heräävät vastustamaan oikeasti rasismia pelkkää puhetta on piisannut jo vaikka kuinka kauan tekoja ei sitten lainkaan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu